Apmeklē Rīgu-Eiropas kultūras galvaspilsētu!

 2014.gadā Rīga kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu un mūsu valsti apmeklēs tūristi, mākslas un kultūras cienītāji, ārvalstu oficiālās delegācijas, kā arī biznesmeņi un citi interesenti no visas pasaules. Lai padarītu ikvienam uzturēšanos Rīga pēc iespējas drošāku, patīkamāku un komfortablāku, piedāvājam rūpēties gan par jūsu apsardzi, gan arī nepieciešamības gadījumā - par to, lai vienmēr blakus jums būtu cilvēki, kas sniegtu atbalstu jūsu dienaskārtības organizēšanā.

Līdz ar plašo kultūras un mākslas pasākumu klāstu, ko 2014.gadā plāno piedāvāt Rīga un Latvija, jārēķinās arī ar virkni papildus jautājumu risināšanu, ja esat plānojuši šajā laikā apmeklēt Rīgu. Tādēļ gan Rīgas viesiem, gan cilvēkiem, kuri šajā laikā plāno aicināt viesos sadarbības partnerus no citām valstīm, jāapzinās, ka paaugstināsies ne tikai apdraudējuma līmenis, bet papildus uzmanība nepieciešama organizatorisku jautājumu savlaicīgai plānošanai.

Ņemot vērā, ka Rīgai un Latvijai šajā laika būs pievērsta visas starptautiskās sabiedrības uzmanība, šis pasākums ietekmēs arī biznesa vides - uzņēmēju un viņu klientu dienaskārtību, jo tā ir iespēja prezentēt Latviju ārvalstu investoriem, kā arī biznesa partneru uzturēšanos Rīgā padarīt pēc iespējas patīkamāku piedāvājot plašu atpūtas un izklaides programmu.

Kilter Pulse komanda ir gatava piedāvāt profesionālus drošības pakalpojumus, atbalstu transporta loģistikas organizēšanā, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošināt gida vai protokola pakalpojumus. Kā parasti esam gatavi ņemt vērā klientu īpašās velmes un izstrādāt individuālas drošības un uzturēšanas programmas.

Plašāk par Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsetu 2014 lasiet www.riga2014.org !