Detektīvi, informācija

Kilter Pulse piedāvā plašu pakalpojumu spektru izmeklēšanā un informācijas izpētē. Mūsu līdzšinējā darbībā esam apkalpojuši advokātu birojus, apdrošināšanas sabiedrības, privātpersonas, privātās organizācijas un korporācijas.

Mūsu apsardzes dienesta uzdevums ir aizsargāt cilvēku tiesības, veselību, drošību un arī materiālās vērtības, piemēram, nekustāmos īpašumus, transportu. Tādēļ mūsu detektīvu un izmeklētāju  uzdevums ir savākt faktus par iespējamiem noziegumiem  vai traucējumiem veiksmīgai un netraucētai klientu darbībai vai biznesa attīstībai. 

Kilter Pulse izmeklētāji un detektīvi piedāvā tehnisko drošību un augstas kvalitātes pakalpojumus mūsu klientiem. Ar mūsu daudzo gadu pieredzi jūs varat būt pārliecināti, ka neatkarīgi no jūsu problēmas un izmeklēšanas specifikas – mēs to spēsim nodrošināt.

Kilter Pulse nodrošina privāto detektīvu pakalpojumus un privāto izmeklēšanu, tostarp visās pasaules valstīs, kurās ir mūsu sadarbības partneri vai pārstāvēta mūsu firma. Mūsu darbā integrējam visu pasaulē labāko praksi. Katrs gadījums tiek izskatīts nekavējoties, tiklīdz tiek saņemts informācijas pieprasījums.

Mūsu darbība tiek personalizēta atkarībā no klienta vajadzībām un mūsu izmeklētāji piedāvā maksimālu aizsardzību katra klienta privātām interesēm, ieguldījumiem, aktīviem, reputācijai.