Privāto un korporatīvo pasākumu apsardze

Mūsdienās aizvien populārāks izklaides veids kļūst privātie un korporatīvie pasākumi, kuru netraucētai norisei klienti, īpaši privātas biznesa kompānijas, vēlas nodrošināt diskrētu un pieklājīgu apsardzi. Atsevišķiem klientiem arī korporatīvajos pasākumos nepieciešama personiskā apsardze jeb miesassargi.

Kilter Pulse līdzšinējā pieredze ir saistīta gan ar miesassargu pakalpojumu sniegšanu (augstām valsts pārvaldes amatpersonām dažādās pasaules valstīs, šovbiznesa pārstāvjiem, biznesmeņiem ar augstu apdraudējuma risku), gan arī drošības un kārtības nodrošināšanu masu pasākumos. Tādēļ mūsu klienti var būt droši, ka ar visaugstāko atbildības, profesionalitātes un diskrētuma pakāpi mēs nodrošināsim, ka nepiederošas personas neiekļūs pasākumos, kas nav tiem paredzēti. Esam gatavi nodrošināt aicināto viesu saraksta kontroli, caurlaižu režīmu, diskrētu un nemanāmu personas apsardzi pūlī un citus drošības pasākumus, kas ļaus jums netraucēti baudīt atpūtu, bet vienlaikus būt pārliecinātiem, ka varat justies droši.

Gadījumos, kad privātais vai korporatīvais pasākums notiek publiski pieejamās telpās vai publisku pasākumu ietvaros – teātros, operās, koncertzālēs, restorānos, pilīs u.c. – mēs sadarbosimies ar pasākuma organizatoriem un iesaistītajiem darbiniekiem, lai mūsu pienākumu veikšana nebūtu pamanāma un netraucētu ne tikai pašu klientu (ja viņš tā vēlas), bet arī apkārtējos cilvēkus un pasākuma norisi.

Kilter Pulse komandas pārstāvji ievēros pasākumam atbilstošu etiķeti – ģērbšanās stilu un uzvedību. Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt darbiniekus, kuri pārvalda klienta vajadzībām un vēlmēm atbilstošas svešvalodas.

Ir teiciens, ka „Dievs un velns mājo sīkumos” – tieši tādēļ mēs zinām, cik liela nozīme pasākumu norisē ir niansēm, detaļām, kā arī apzināmies, cik ļoti ekskluzivitāte var būt svarīga mūsu klientiem. Pārrunājot ar mums pasākuma norisi – jūtieties droši specificēt savas vēlmes!

Kilter Pulse ir arī uzticami sadarbības partneri, kuri nodarbojas ar dažāda profila pasākumu rīkošanu (saturiski, piesaistot dalībniekus un māksliniekus, organizējot loģistiku, ēdināšanu utml. pakalpojumus) un par kuru darbu esam pārliecināti arī no konfidencialitātes un drošības viedokļa. Tādēļ gadījumos, ja klients vēlas – varam iepazīstināt arī ar savu sadarbības partneru piedāvājumu privāto un korporatīvo pasākumu rīkošanā, tādējādi sniedzot kompleksu pakalpojumu.