Mūsu stratēģija

Katrai nozarei ir sava darbības specifika, tādēļ, lai nodrošinātu tās veiksmīgu un drošu pastāvēšanu un izaugsmi, nepieciešami arī specifiski drošības risinājumi.

Kilter Pulse ir daudzu gadu pieredze strādājot ar visdažādāko nozaru pārstāvjiem un kompānijām. Apvienojumā ar mūsu visaugstākā līmeņa profesionālajām prasmēm un zināšanām, tas ļauj mums nodrošināt vislabākos un katram individuālajam klientam vispiemērotākos pakalpojumus.

Mūsu darbības stratēģija ietver arī rūpīgu komandas darbinieku un sadarbības partneru atlasi.        

 Mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti, labi apmācīti, pieredzējuši profesionāļi ar augstu motivāciju paveikt savus darba pienākumus. Viņu līdzšinējā darbība ir bijusi saistīta gan ar privātām drošības iestādēm, gan dažādu profilu valsts drošības dienestiem. Darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana ir ikdienas darbs gan Kilter Pulse apmācību ietvaros, gan arī veicot praktiskus uzdevumus dažādās pasaules valstīs, tostarp, strādājot karstajos punktos.

Tieši starptautiskā darba pieredze ir viena no mūsu kompānijas darbinieku priekšrocībam, jo sadarbojoties ar dažādu valstu apsardzes nozares profesionāļiem un valdības iestādēm, tiek uzkrāta unikāla pieredze ne tikai vienā reģionā, bet arī citās kultūrvidēs  un klimatiskajos apstākļos. Starptautiskā pieredze un kontakti ļauj vieglāk risināt problēmjautājumus citās valstīs arī no likumdošanas pārzināšanas viedokļa drošības jautājumos.